Novinky

Uzavření školy

Z důvodu mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví o uzavření škol a školských zařízení ze dne 10. 3. 2020 v souvislosti s nákazou koronaviru se  od 11. 3. 2020 zakazuje přítomnost žáků ve škole. Výuka bude do odvolání prováděna distanční formou. Škola bude uzavřena jak pro běžnou výuku, tak i pro kurzy CDV a Univerzitu 3. věku. Obědy budou automaticky odhlášeny.

Veškerá komunikace bude řešena pouze elektronickou nebo písemnou formou.

Office Arena 2023

Soutěž Office Arena dává studentům možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office a získat zpětnou vazbu pro další zlepšení. Soutěž se již tradičně skládala celkem ze tří kol, ve kterých musí každý soutěžící prokázat nejen perfektní znalost aplikací Word, Excel a PowerPoint, ale především kreativní myšlení, schopnost obhajoby projektu a další důležité dovednosti.

INTERSTENO 2023

Mezinárodní internetové soutěže INTERSTENO 2023 se letos studenti obchodní akademie zúčastnili 30. 3. 2023. Soutěžící absolvovali  desetiminutové opisy s penalizací 50 úhozů za chybu. Do soutěže, která je rozdělena do věkových kategorií, se přihlásilo 9 žáků naší školy, kteří si vybrali opisy v českém i anglickém jazyce.