Novinky

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám 2020

Nabízíme přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z matematiky a českého jazyka pro všechny 4leté obory. Kurzy jsou určeny žákům devátých tříd. Výuka je v rozsahu celkem šesti vyučovacích lekcí, délka jedné lekce 60 min, frekvence 1x týdně.

Finanční gramotnost 2020

V novém roce se studenti dozvěděli pořadí školního kola soutěže Finanční gramotnost. Ve školních kolech soutěží žáci jako jednotlivci. Tři nejlepší z nich se stávají členy školního družstva, které pak soutěží týmově v okresním kole.

Svět klavírů ve Vyškově

Dne 7. ledna 2020 se části tříd 1.A a 1.B zúčastnily exkurze do muzea Svět klavírů ve Vyškově. Majitel a průvodce v jedné osobě, pan Berčík, nám vyprávěl o historii tohoto hudebního nástroje a ukázal nám, na jakém principu funguje.

Můj velký sen

„MŮJ VELKÝ SEN“ – to bylo téma letošního ročníku Psychologické olympiády, na němž zazněla spousta citátů a až neuvěřitelně moudrých myšlenek, jež byly vyřčeny z úst studentů zdravotnických oborů, kterým je tato soutěž určena.

foto rozhoduj o evrope

Rozhoduj o Evropě

Dne 11. 11. 2019 se studenti druhých ročníků z gymnázia zúčastnili simulace politické debaty Rozhoduj o Evropě.

Vánoce mezinárodně

Jak se slaví Vánoce v Německu, Rusku nebo Španělsku? Jaké tradice se udržují? Jaké speciality se připravují na Štědrý den? To předvedli studenti maturitních tříd gymnázia, kteří se učí němčinu, ruštinu a španělštinu jako povinný druhý cizí jazyk.