V sobotu 7. února 2015 proběhlo v bratislavské sportovní hale Elán Halové mistrovství Moravy a Slezska v atletice a do bojů o medaile zasáhli i studenti našeho gymnázia.
Nejúspěšnějším atletem nejen v kategorii žactva, ale zřejmě i celého mistrovství, se stal Eliáš Urban, kterému se podařilo vybojovat dva mistrovské tituly, a to ve skoku dalekém a v běhu na 300m a k nim přidat ještě stříbro na trati 60 m. Sadu žákovských medailí pak zkompletoval Šimon Ševčík bronzem ve skoku vysokém. Skvělé výkony podaly také naše juniorky Eva Šenková a Denisa Hubáčková a dorostenka Karolína Jelínková, kdy Eva Šenková získala zlatou medaili ve skoku o tyči a bronz ve skoku vysokém, Denisa Hubáčková přidala bronz rovněž ve skoku o tyči a Karolína Jelínková si doběhla pro stříbro na trati 1500 m.
