Jako na zámku…

V pátek 1. února 2013 jste si mohli kulturní dům v Drnovicích klidně splést s tanečním sálem nějakého krásného zámku. Konal se zde totiž ples Gymnázia a Střední odborné školy zdravotnické a zemědělsko-ekonomické Vyškov.

 Ples byl jako obvykle zahájen krásnou polonézou v podání studentů i absolventů Gymnázia a SOŠZZE Vyškov a studentskou hymnou Gaudeamus igitur.

Následovalo úvodní slovo moderátorky plesu Mgr. Jany Kolčářové a zábava mohla začít v plném proudu. K tanci i poslechu hrála skupina L. I. F. z Olomouce. Pro navození taneční nálady jsme v průběhu večera mohli vidět úžasná vystoupení dvou mladých tanečních párů. Standardní tance předvedli tanečníci DSP Kometa Vyškov, o. s. Tomáš Rada a Žaneta Brizgalová, pár mezinárodní taneční třídy M. Latinsko-americké tance předvedl mladinký mezinárodní pár Taneční školy H + L Vyškov Marian Hlaváč a Vendulka Hrčiríková.

V prostoru kulturního domu se pohybovali prodavači lístků do tomboly. I přesto, jak bohatá byla, štěstí se nemohlo usmát na každého. Pro zlepšení nálady byl na každém nevýherním lístku alespoň citát. Všichni spokojení výherci si své ceny přebraly z rukou Mgr. Danuše Wetterové a Mgr. Renaty Máslové, které se o tombolu po celou dobu plesu staraly.

Po celý večer se na pódiu promítaly fotografie ze života školy, o což se postarali školní informatici Bc. Michal Boudný a RNDr. Jiří Hájek.

Bary byly plně zásobeny a připraveny na velké množství návštěvníků, takže nikomu nic nechybělo.

Účast na plese byla velká. Domů jsme odcházeli spokojeni a s úsměvem na rtech. Velké dík patří všem organizátorům v čele s Mgr. Ivanou Voženílkovou, škole, obci Drnovice, sponzorům i kapele.

Tereza Přibylová, studentka  3. B

 
 

 

 

Nezařazené