Matematický klokan 2007/2008

Matematický klokan 2007-2008

kategorie Student

jméno, příjmení, třída celkem
Martin Roubal 3.B 71 bod
Jolana Režná 3.A 66 bodů
Vladimír Brázdil 64 64 bodů
Tereza Bozděchová, 3.B 62 bodů
Stanislav Luska, M.B 60 bodů

Další účastníci s počtem bodů menším než 60:

Lenka Kudličková 4. A, Lucie Přikrylová 3. A, Tomáš Vrána M. A, Andrea Němcová 3.A, Radim Šperka M. A, Ivo Sedláček 4. A, Michal Šafařík 4. A, Jiří Pochylý M. A, Petr Nemerád M. A, Vojtěch Gottvald m. B, Lucie Mikšíková M. A, Jakub jelínek M. B, Michaela Pospíšilová 3. A, Martin Valášek 3. B, Hana Crhonková 4. A

kategorie Junior

jméno, příjmení, třída celkem
Tomáš Fládr, 1.A 82 body
Vojtěch Pola, X.B 81 bod
Kateřina Kumrová, X.A 80 bodů
Pavel Němec, 1.A 79 bodů
Vojtěch Švarc, X.B 78 bodů
Jakub Strnad, X.A 76 bodů
Lukáš Nemerád, Q.A 74 bodů
Miroslav Němec, X.A 73 body
Iveta Oslíková, X.B 70 bodů

Další účastníci s počtem bodů menším než 70:

Adam Hrubý, X.A, Karel Flősler, 2.A, Tomáš Spáčil, X.A, Tomáš Kummer, X.B, Petr Zalešák, 1.A, David Piták, Q.B, Petr Dřímal, 2.A, Antonín Musil, 1.B, Zuzana Pektorová, 2.A, Tereza Hegerová, 1.A, Michael Turčan, 2.A, Eva Nohejlová, 1.A, Michal Poročák, 2.A, Eliška Zavadilová, 2.A, Pavel Bednařík, X.B, Lucie Pospíšilová, 1.A, Václav Stržínek, Q.A, Kristýna Poročáková, 1.B, Veronika Pelcová, 2.A, Jana Kužnárová, X.A, Lucie Lžičařová, 1.A, Vlastimil Lakomý, Q.B, Tomáš Čech, X.A, Anežka Hladká, 1.A, Václav Škvařil, 1.A, Martina Vévodová, 2.A, Jan Smelik, 1.B, Alena Konečná, 1.A, Markéta Vlčková, 1.B, Petra Beňová, 1.B, Dominika Vlachová, 1.B, Lucie Gregůrková, X.A, Marek Popelka, Q.A, Jan Skácel, 1.B, Michaela Dundálková, 1.B, Markéta Faltýnková, 2.A, Lucie Ondáková, 1.A, Lenka Kraváčková, 1.A, Markéta Saligerová, 1.B  

 kategorie Kadet

jméno, příjmení, třída celkem
Nikola polpelová, K.B 90 bodů
Kateřina Harásková, T.A 89 bodů
Marcela Svobodová , T.B 85 bodů
Martina Pitáková, T.A 83 body
Petr Sotolář, K.B 80 bodů
Hana Zabloudilová, T.A 83 bodů
Kateřina Kutálková, K.A 67 bodů
Jana Rotreklová, T.A 65 bodů

Další účastníci s počtem bodů menším než 60:

Kateřina Vrbacká – K.A, Veronika Pospíšilová T.A, Vojtěch Nekvapil – T.A, Iveta Nesnídalová – K.A, Barbora Bezděková – K.A, Jiřík Václavík – K.B, Lucie Adlerová – K.A, Nikola Fűrstová – K.A, Vítězslav Skřivánek – T.A, Barbora Ambrozová – K.A, Zdeněk Pelz – K.B, David Pola – K.A, Marek Siwek – T.B, Jan Švehla – T.B, Jiří Fojtík – T.B, Lucie Kalášková – K.A, Bořivoj Hirš – K.A, Lubomír Richter – K.A, Jan Knob – T.A, Kateřina Čermáková – K.A, Monika Jánská – T.B, Nomuun Batchuluun – T.B, Osvald Vrtílek – T.A, Jaroslav Bezděk – T.B, Pavlína Koláčková – K.B, Lukáš Zahradníček – T.A, Tereza Sypková -T.B, Pavel Vaverka – K.A, Jakub Kudýn – T.B, Tereza Dvořáková – T.A, Filip Vévoda – K.B, František Šprta – T.B, Klára Fialková – T.B, Filip Muller – T.B, Katka Jersáková – T.A, Jan Barner – T.B, Václav Dorušák – T.B, Marek Navrátil – K.A, Filip Novotný – T.A, Miroslav Petr – K.A, Pavla Božeková – K.B, David Šmerda – T.B, Petr Ondra – K.A, Katka Lorenzová – T.B, Martin Kovář – K.A, Ondrej Žiak – T.B, Petr Kinc – K.A, Jana Lenikusová – T.A, Michaela Daňková – T.B, Jiří Šmehlík – T.A, Martina Grmelová – T.B,

kategorie Benjamín

 

jméno, příjmení, třída celkem
Simona Musilová, S.B 98 bodů
Martin Špilar, P.B 97 bodů
Alice Nohejlová, S.A 90 bodů
Pavla Zahradníčková, S.B 89 bodů
Tomáš Rada, P.B 87 bodů
Jiří Jireš, S.B 86 bodů
Kristina Osolsobě, P.B 85 bodů
Jan Čermák, P.B 85 bodů
Lukáš Mozga, P.B 84 bodů
Marek Balko, P.A 83 bodů
Daniel Kupčík, S.A 80 bodů
Elisabet Maňásková, P.A 80 bodů

Další účastníci s počtem bodů menším než 80:

 Kateřina Hledíková – S.B, Adam Šuba – PA, Veronika Kapounková – S.A, Jana Lusková – P.B, Iveta Jirásková – S.A, Dalimil Ševčík – P.B, Hana Krsková – S.A, Jan Burian – S.A, Vojtěch Synek – S.A, Jan Blunár – P.B, Dominik Pavlíček – P.B, Natálie Kollmanová – S.B, Veronika Suchánková – S.B, Vojtěch Šugárek – S.B, Dominik Siwek – P.B, Saša Mixová – P.A, Jakub Sedláček – S.A, Antonín Juřík – S.B, Tereza Nováková – S.A, Denisa Dohnalová – S.A, Lucie Galatíková – P.A, Klára Špičková – S.B, Jana Kraváčková – P.B, Alexandra Gregušová – P.A, Hamy Nguyen Thi – P.B, Nikola Hořavová – P.A, Lenka Košťálová – P.A, Jiří Čepán – P.A, Eliška Krížová – P.A, Kateřina Vinterová – S.B, Jana Krejčiříková – P.A, Ivana Oralová – S.B, Martin Vaškeba – P.B, Aneta Frolichová – P.A, Iva Klusalová – S.B , Šárka Zoulová – P.B, Václav Dokoupil – S.A , Petr Sup – P.A, Karel Hanák – P.A, Julián Kantor – P.A, Kristýna Spisarová – P.B, Matěj Zemánek – P.A, Jana Vaverková – P.B, Michaela Kocourková – S.A, Matěj Korman – P.B, Veronika Kummerová – P.B, Jakub Muzikář – S.A, Adam Zouhar – S.A, Adam Plzák – P.A, Pavla Julínková – P.A, Anežka Hrežová – P.A, Pavla Záhorová – P.A, Tadeáš Kursa – P.A, Pavel Borcsik – S.B, Adrea Coufalová – P.B, Filip Indrych – P.A, Veronika Zemanová – S.B, Iveta Šulcová – P.B, Soňa Šebestová – P.A, Andrea Mičková – S.B, Dominika Rieglová – P.B, Adriana Jagošová, Vendula Grycová – P.B, Karolína Tamášová – P.A, Michaela Kyseláková – P.A, Adam Hlavinka – P.B, Michaela Pavlíková – P.B, Aneta Melošová – P.A, Michaela Pospíšilová – P.B, Vojtěch Němec – P.B,