Olympiády, soutěže
datum |
akce |
odpovídá |
20. 10. |
Přírodovědný klokan – 1., 2. ročníky, Q, X |
OG, PU |
25. 10. |
Piškvorky – školní kolo |
KČ |
26. 10. |
Olympiáda ŠJ – Mundo Hispano |
SK |
9. 11. |
Piškvorky – oblastní kolo |
KČ |
16. 11. |
Olympiáda ŠJ – Mundo Hispano |
SK |
30. 11. |
Internetová matematická olympiáda |
OG |
2. 12. |
Olympiáda ČJ – školní kolo |
MN, KK |
3. 12. |
Piškvorky – krajské kolo |
KČ, MB |
20. 1. |
MO – školní kolo, kategorie B, C |
PU |
24. 1. |
Olympiáda z latiny – školní kolo |
VE |
26. 1. |
Konverzační soutěž RJ – školní kolo |
ZZ, MK, VL |
31. 1. |
Konverzační soutěž NJ – školní kolo |
HZ |
7. 2. |
Soutěž v NJ – oblastní kolo |
VE |
9. 2. |
Olympiáda RJ – krajské kolo |
VL |
14. 2. |
Biologická olympiáda – školní kolo, I. část, kategorie A |
HÁ, KČ |
17. 2. |
Biologická olympiáda – školní kolo, II. část, kategorie A |
HÁ |
18. 2. |
Konverzační soutěž AJ – okresní kolo |
CN |
22. 2. |
Zeměpisná olympiáda – školní kolo kategorie D |
VŽ |
24. 2. |
Biologická olympiáda – školní kolo, kategorie B |
HÁ |
3. 3. |
Konverzační soutěž v NJ – krajské kolo |
HZ |
9. 3. |
Zeměpisná olympiáda – okresní kolo kategorie D |
VŽ |
10. 3. |
Konverzační soutěž AJ – krajské kolo |
ND |
21. 3. |
Olympiáda ČJ – krajské kolo |
KK |
29. 3. |
Genius logicus |
HÁ |
1. 4. |
Školní kolo SOČ |
KČ |
4. 4. |
Matematická olympiáda – krajské kolo |
PU (MB) |
7. 4. |
Školní kolo SOČ |
KČ |
8. 4. |
Biologická olympiáda – krajské kolo |
HÁ |
15. 4. |
Ekonomicko-manažerská olympiáda UTB Zlín |
ZE |
15. 4. |
Biologická olympiáda – krajské kolo, kategorie B |
HÁ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olympiády, soutěže 2010 / 2011 – VG
soutěž |
jméno |
umístění ve školním kole |
umístění v okresním kole |
umístění v krajském kole |
umístění v celostátní m kole |
Přírodovědný klokan |
Klára Fialková, X B
Vítězslav Skřivánek, X A
Michaela Rychnovská, 1. B
Ondrej Žiak, X B
|
1. 2. 3. – 4. 3. – 4. |
|
|
|
Olympiáda ŠJ Mundo Hispano (pro partnerské SŠ MU Brno) |
Veronika Dvořáková, O A
Karolína Žďárská, O B
Veronika Myslivcová, O B
|
1. 2. 3. |
finálové kolo:
2. Veronika Dvořáková, O A
|
||
Olympiáda z latiny |
Václav Škvařil, 4. A |
1.
|
|
|
|
Konverzační soutěž AJ |
Jan Pitela, X A
Hana Zabloudilová, X A
Barbora Karásková, X A
|
1. 2. 3. |
1. – 4. |
1. – – |
|
Olympiáda v ČJ |
Šárka Navrátilová, O A Barbora Bezděková, M A Alice Nohejlová, Q A Hana Zabloudilová, X A |
1. 2. 3. – 4.
3. – 4.
|
2.
1.
-
4.
|
|
|
Zeměpisná olympiáda |
Lucie Adlerová, M A Kateřina Kutálková, M A Adam Kusák, X B Petr Řezníček, 4. B Andrea Kopecká, Q A Veronika Kapounková, Q A |
1.
2.
3.
4.
5. – 6.
5. – 6.
|
-
3.
-
-
-
-
|
-
-
-
-
-
-
|
-
-
-
-
-
-
|
Matematický klokan – junior |
Jiří Jireš, Q B Simona Musilová, Q B Lukáš Karásek, 1. A |
1. 2. 3.
|
|
|
|
Matematický klokan – student |
Bořivoj Hirš, M A Denisa Medková, 3. B Petr Holzer, M B |
1. 2. 3.
|
|
|
|
Vyškovský cedník, 2. kategorie 15 – 19 let |
Lubomír Richter, M A Kateřina Vrbacká,M A Tereza Čejková, 2. B Tereza Hegerová, 4. A Silvie Zouharová, O A |
1., povídka Život a to ostatní
2., povídka Autobiografie
3., povídka Malířka
3., povídka Druhá šance
čestné uznání a cena poroty, povídka Druhá šance
|
|||
Olympiáda v RJ |
Petra Večeřová, O A |
1. |
– |
2. – 3. |
|
Matematická olympiáda – kategorie B |
Vítězslav Skřivánek, X A Tereza Dvořáková, X A Petr Podaný, 2. B |
1. 2. 3. |
není |
postup – – |
|
Matematická olympiáda – kategorie C |
Jiří Jireš, Q B Denisa Gottvaldová, 1. A Jakub Bureš, 1. A |
1. 2. 3. |
není |
– – – |
|
Fyzikální olympiáda – kategorie C |
Ondřej Suchomel, 2. B Tomáš Urbánek, X A |
postup do kraje? |
|
|
|
Fyzikální olympiáda – kategorie D |
Drahomíra Gurková, 1. A |
postup do kraje? |
|
|
|
Biologická olympiáda – kategorie A |
Kateřina Kutálková, M A Petra Žujová, 3. B Zuzana Gottvaldová, 3. B |
1. 2. 3. |
není |
15. |
|
Biologická olympiáda – kategorie B |
Pavlína Kupková, 1. B Kateřina Harásková, X A Aneta Piňosová, X A
|
1. 2. 3. |
není |
postup |
|
Olympiáda v NJ – kategorie III. A |
Nikola Fürstová, M A |
1. (oblastní kolo) |
4. |
|
|
Olympiáda v NJ – kategorie III. B |
Veronika Krutílková, 3. A |
1. (oblastní kolo) |
1. |
6. |
|
Slavkovské memento – poezie |
Kristián Skoupý, M B |
čestné uznání |
|||
Slavkovské memento – próza |
Monika Tesařová, 1. A |
čestné uznání |
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOČ – 33. ročník
Autor |
Název práce |
obor |
okresní kolo |
krajské kolo |
celostátní kolo |
Kateřina Kutálková, M A |
Chemické indikátory |
03 chemie |
1. |
– |
– |
Pavla Božeková, M B |
Vývoj štěňat |
04 biologie |
2. |
– |
– |
Veronica Šullová, 2. A |
Výskyt mikroorganizmů ve stojatých vodách |
04 biologie |
1. |
|
|
Daniela Holubová, 2. A |
Experimentální zjištění fytotoxických vlastností farmakologického přípravku |
08 ochrana a tvorba životního prostředí |
1. |
|
|
Tereza Dvořáková, Laura Kilianová, Q B |
Pozorování průběhu dělení buněk tzv. mitóza |
12 tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie |
1. |
– |
– |
Kamila Šojdrová, 3. B |
Hormony – jejich chemie a biologie |
12 tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie |
3. |
– |
– |
Denisa Medková, 3. B |
Penicilinová antibiotika |
12 tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie |
2. |
– |
– |
Barbora Bezděková, M A |
Program dvou setkání mladých křesťanů na téma Bible |
14 pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času |
1. |
|
|
Kateřina Čermáková, M A |
Facebook na vyškovském gymnáziu |
14 pedagogika, psychologie, sociologie a problematika volného času |
2. |
– |
– |
Kristián Skoupý, M B |
Rozbor díla Stephena Kinga |
15 teorie kultury, umění a umělecké tvorby |
1. |
|
|
Barbora Hinková, 3. A |
Pustiměř a biskupský hrad Melice |
16 historie |
1. |
|
|
Adéla Kopalová, M A |
Markýza de Montespan, madame de Pompadour a jejich srovnání |
16 historie |
2. |
– |
– |
Antonín Marko, Petr Omelka, 3. B |
Wolf The Game |
18 Informatika |
1. |
|
|