Skvělou připravenost a pevné nervy ukázali naši žáci ze 2. PS. V pátek 19. června 2026 se uskutečnilo krajské kolo soutěže v první pomoci na SZŠ Jaselská v Brně. Naši školu reprezentovali žáci Diana Bastlová, Barbora Nováková, Vojtěch Vláčil ze 2. PS. S těžkými úkoly se poprali se ctí. Soutěž prověřila teoretické znalosti i praktické dovednosti.
Na stanovištích čekaly simulované nehody. Žáci museli jednat rychle pod tlakem. Reálné scénáře, maskovaná zranění vypadala velmi realisticky. Rozhodovala přesná komunikace a spolupráce týmu. I když medaile z toho nebyla, zkušenosti zůstávají. Tým si ze soutěže odnesl bohaté spektrum nových poznatků, které zúročí jak budoucí ošetřovatelské praxi, tak osobním životě.
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy!
