kniha

Je tu nový rok a s ním přichází i nové výzvy. Pro ty kdo si jako tento rok dali novoroční předsevzetí, že už by fakt měli začít něco číst, připravila Knihovna Karla Dvořáčka již 3. ročník soutěže Knižní výzva.

Pokud chcete objevit zábavnou formou nové a zajímavé knihy, pak je Knižní výzva právě pro vás. Díky této soutěži se vám nabízí skvělá možnost jak se dostat ke knihám, na které byste asi nesáhli, nebo je měli na vždy v kolonce: Chci si přečíst. Jediné co musíte udělat, je vyzvednout si registrační list v přízemí knihovny. Pak se dozvíte podmínku, kterou musí kniha splňovat, aby si ji účastník mohl zapsat na registrační list, např. kniha poprvé vydaná v roce 2017, kniha, která má 100 až 200 stran. Soutěž je rozdělena do dvou věkových kategorií. Mladší čtenáři do 14 let se mají pokusit přečíst 10 knih a čtenáři od 15 let 20 knih. To není zase tolik, co říkáte?

Pokud ještě stále přemýšlíte, třeba vás přesvědčí hodnotné ceny, které můžete za splnění získat. Tento rok věnovali ceny tito sponzoři:

Mobil centrum XXL, Vyškov

Impakt Fitness, Vyškov

Klub přátel KKD

Butique Gurmán, Vyškov

Knihy a škola, chytré hračky, Vyškov

 

Tak neváhejte a pospíchejte do knihovny!

 

Více informací naleznete na stránkách KKD Vyškov.