Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 21.5.2018
Nepřítomné třídy01234567891011
3.AKPXPXPXPXPXPXPXPXPX
3.ZLPXPXPXPXPXPXPXPXPX
4.AKStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
4.ZAStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
4.ZLStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuVStuV
Nepřítomní učitelé01234567891011
Adamec Jan(JD)....KEJI..MO---
Breburdová Vlasta(MZ)--HU....---
Bednářová Marta(MZ)-
Crhonková Jitka(MZ)---------
Höferová Iveta(MZ)-....
Hanák Pavel(MZ)..KRSW-
Jirešová Zuzana(JD)--..
Kolčářová Jana(MZ)..--------
Klimešová Alena(MZ)---------
Mačíková Miloslava(MZ)---------
Nedomová Petra(MZ)---------
Pluskalová Alena(MZ)--
Trávníčková Šárka(JD)---
Vejmolová Alena(MZ)---------
Vybíralová Iva(MZ)----
Voženílková Ivana(MZ)-PD--
Zádrapová Lenka(MZ)------....-
Zbořilová Zlatka(MZ)---------
Změny v rozvrzích učitelů:
Grmelová Kateřina7. hododpadáTV4.ZL
8. hododpadáTV4.ZL
Hučíková Jitka3. hodsupl. (BD MZ)NJ1.ZL(316)za odpadlou
3. hododpadáNJ4.ZL
7. hododpadáNJ4.AK (NJ14)
Hýžová Drahomíra1. hododpadáPKO3.AK (P1)
2. hododpadáPKO3.AK (P1)
7. hodsupl. (BD MZ)PKO1.AK(207)za odpadlou
7. hododpadáPKO4.AK (PKO2)
8. hododpadáPKO4.AK (PKO1)
Jelínková Hana3. hododpadáÚČ4.AK (IEP2)
4. hododpadáÚČ4.AK (IEP2)
5. hododpadáEKcv3.AK (P1)
6. hododpadáEKcv3.AK (P1)
Jirešová Zuzana4. hodsupl. (AC JD)PS3.ZA(320)za odpadlou
4. hododpadáOS4.ZA
Kaňová Olga1. hododpadáMA4.AK
3. hododpadáMA3.AK
4. hododpadáMA3.ZL
6. hododpadáBIE1.ZAzrušeno
Kremličková Petra1. hododpadáPS3.ZL
2. hododpadáPS3.ZL
3. hodsupl. (AC JD)VZ2.ZL+(303)za odpadlou
Kraváčková Libuše2. hodsupl. (HN MZ)MA2.ZL+(104)za odpadlou
2. hododpadáMA4.ZL
Molčanová Lenka4. hododpadáEK4.ZL
5. hododpadáDA3.AK (P2)
6. hodJídelna SOŠ
6. hododpadáDA3.AK (P2)
Podolanová Alena2. hododpadáEK4.AK
3. hodsupl. (VŽ MZ)EK1.AK(207)za odpadlou
3. hododpadáIEP4.AK (IEP1)
4. hododpadáIEP4.AK (IEP1)
Spáčil Jaroslav1. hododpadáIT3.AK (P2)
2. hododpadáIT3.AK (P2)
Schweidlerová Monika1. hododpadáAJ4.ZA
3. hododpadáAJ3.ZL
6. hodspojeno (HN MZ)AJ1.AK (P2)(321)
Špelda Jaroslav7. hododpadáKKO3.ZL
Tichopádová Eva5. hododpadáON4.ZA
8. hododpadáNJ4.AK (NJ24)
Trávníčková Šárka6. hodnavíc OS1.ZA (OSC2)(306)
Změny v rozvrzích tříd:
1.AK3. hodEK(207)suplujePodolanová Alena(VŽ)
6. hodAJP2(321)spojíSchweidlerová Monika(HN)
7. hodPKO(207)suplujeHýžová Drahomíra(BD)
8. hodZBIEodpadá(ZP)
1.ZA1. hodCJodpadá(KO)
6. hodOSOSC1(306)navícTrávníčková Šárka
6. hodOSOSC2(306)navícTrávníčková Šárka
6. hodBIEodpadá(KA)
1.ZL3. hodNJ(316)suplujeHučíková Jitka(BD)
7. hodBIEodpadá(ZP)
2.AK9. hodONodpadá(HF)
2.ZA1. hodAJodpadá(HN)
2. hodMA(104)suplujeKraváčková Libuše(HN)
3. hodVZ(303)suplujeKremličková Petra(AC)
2.ZL1. hodAJodpadá(HN)
2. hodMA(104)suplujeKraváčková Libuše(HN)
3. hodVZ(303)suplujeKremličková Petra(AC)
3.AK1.-9. hod PRAXE
3.ZA4. hodPS(320)suplujeJirešová Zuzana(AC)
3.ZL1.-9. hod PRAXE
4.AK1.-9. hod Studijní volno
4.ZA1.-9. hod Studijní volno
4.ZL1.-9. hod Studijní volno