Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 30.6.2017
Nepřítomné třídy01234567891011
1.AKTřHTřHVOVOVOVOVOVO
1.ZATřHTřHVOVOVOVOVOVO
1.ZLTřHTřHVOVOVOVOVOVO
2.AKTřHTřHVOVOVOVOVOVO
2.ZATřHTřHVOVOVOVOVOVO
2.ZLTřHTřHVOVOVOVOVOVO
3.AKTřHTřHVOVOVOVOVOVO
3.ZAVOTřHTřHVOVOVOVOVOVO
3.ZLTřHTřHVOVOVOVOVOVO
4.AKABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4.ZAABSABSABSABSABSABSABSABSABS
4.ZLABSABSABSABSABSABSABSABSABS
Nepřítomní učitelé01234567891011
Adamec Jan(PedD)....
(VZ)-------
Bednářová Marta(PedD)--
(VZ)-------
Breburdová Vlasta(PedD)--
(VZ)-....--....-
Hanák Pavel(PedD)....
(VZ)-----
Grmelová Kateřina(PedD)....
(VZ)----....--
Hučíková Jitka(PedD)-..
(VZ)--..----
Hýžová Drahomíra(PedD)--
(VZ)-------
Jelínková Hana(PedD)....
(VZ)-........---
Höferová Iveta(PedD)....
(VZ)-..-----
Holzer Miloš(PedD)--
(VZ)-------
Kaňová Olga(PedD)....
(VZ)-......-..-
Jirešová Zuzana(PedD)....
(VZ)........---
Molčanová Lenka(PedD)..-
(VZ)-....-......-
Klimešová Alena(VZ)---....-
Kraváčková Libuše(PedD)....
(VZ)-........---
Mačíková Miloslava(VZ)-------
Podolanová Alena(PedD)--
(VZ)----....-
Rumpelová Ivana(PedD)--
(VZ)-------
Schweidlerová Monika(PedD)....
(VZ)-....--..-
Spáčil Jaroslav(PedD)..-
(VZ)--....---
Šlapal Zdeněk(PedD)--
(VZ)--....---
Tichopádová Eva(PedD)......
(VZ)---..-..-
Zourková Renata(PedD)--
(VZ)-..--....-
Šimoníková Marcela(PedD)....
(VZ)........---
Špelda Jaroslav(PedD)....
(VZ)---....--
Trávníčková Šárka(PedD)..-
(VZ)............--
Vejmolová Alena(PedD)--
(VZ)----......-
Veselá Veronika(D)-........-----
Zbořilová Zlatka(PedD)--
(VZ)--......---
Změny v rozvrzích učitelů:
Adamec Jan1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Bednářová Marta1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Breburdová Vlasta1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Hanák Pavel3. hododpadáAJ1.ZL+
4. hododpadáAJ2.ZA
1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Grmelová Kateřina1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Hučíková Jitka1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Hýžová Drahomíra1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Jelínková Hana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Höferová Iveta1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Holzer Miloš1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Kaňová Olga1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Jirešová Zuzana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Molčanová Lenka1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Kraváčková Libuše1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Podolanová Alena1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Rumpelová Ivana1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Schweidlerová Monika1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Spáčil Jaroslav1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Šlapal Zdeněk1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Tichopádová Eva1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Zourková Renata1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Šimoníková Marcela1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Špelda Jaroslav1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Trávníčková Šárka1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Vejmolová Alena1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Zbořilová Zlatka1.-2. hod Obecný pedagogický dozor
Změny v rozvrzích tříd:
1.AK3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
1.ZA3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
1.ZL3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
2.AK3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
2.ZA3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
2.ZL3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
3.AK3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
3.ZA0., 3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
3.ZL3.-8. hod VÝUKA ODPADÁ
1.-2. hod Třídnická hodina
4.AK0.-8. hod Absolventi
4.ZA0.-8. hod Absolventi
4.ZL0.-8. hod Absolventi