Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 22.10.2018
Nepřítomní učitelé012345678910
Klimešová Alena--MACN-....----
Kolčářová Jana--MKPSZEZE-ZEZE--
Kudlička Petr-KPDBDB-HO-----
Skálová Klára-PSMS-ZP-....---
Voženílková Ivana---WE-------
Změny v rozvrzích učitelů:
Crhonková Jitka3. hodspojeno (KŠ)AJ1.B (AJ12)(351)
Drábková Blanka2. hodspojeno (KU)ČJ1.PA (P1)(112)
3. hodspojeno (KU)ČJ1.PA (P2)(112)
před 7., 8. hod dohled S přízemí
Holzer Miloš5. hodsupl. (KU)MA3.TA(218)
Hrdinová Alenapřed 2. hod dohled G přízemí
Kubartová Ivanapřed 3. hod dohled S 1. patro
Kupková Gabriela1. hodPohotovost
Mačíková Miloslava2. hodPohotovost
Machová Jana2. hodspojeno (KŠ)AJ2.SA (AJ11)(354)
2. hodzměna AJ2.SA (AJ12)(354)
Máslová Renata2. hodsupl. (SK)ŠJ7.MA (ŠJ)(319)
Pospíšilová Lucie1. hodspojeno (SK)AJ1.PA (AJ11)(355)
3. hodsupl. (KO)ČJ1.A(354)
Ševčíková Zuzanapřed 5. hod dohled S 1. patro
Tvrďoch Lukášpřed 5. hod dohled před jídelnou
Vybíralová Ivapřed 6. hod dohled S přízemí
Wetterová Danuše3. hodsupl. (VŽ)MA3.A(157)
Zádrapová Lenka4. hodsupl. (SK)ŠJ3.TA (ŠJ21)(319)
Zedníková Olga4. hodsupl. (KO)DE2.B(354)
5. hodsupl. (KO)DE1.A(354)
7. hodsupl. (KO)HV2.B(112)
8. hodsupl. (KO)HV2.B(112)
před 9. hod dohled S přízemí
Změny v rozvrzích tříd:
1.A3. hodČJ(354)suplujePospíšilová Lucie(KO)
5. hodDE(354)suplujeZedníková Olga(KO)
1.B3. hodAJAJ12(351)spojíCrhonková Jitka(KŠ)
1.PA1. hodAJAJ11(355)spojíPospíšilová Lucie(SK)
2. hodČJP1(112)spojíDrábková Blanka(KU)
3. hodČJP2(112)spojíDrábková Blanka(KU)
2.B4. hodDE(354)suplujeZedníková Olga(KO)
7. hodHV(112)suplujeZedníková Olga(KO)
8. hodHV(112)suplujeZedníková Olga(KO)
2.SA2. hodAJAJ11(354)spojíMachová Jana(KŠ)
2. hodAJAJ12(354)změnaMachová Jana
5. hodTVDívodpadá(KŠ)
6. hodTVDívodpadá(KŠ)
3.A3. hodMA(157)suplujeWetterová Danuše(VŽ)
6. hodŠkSKX1odpadá(SK)
7. hodŠkSKX1odpadá(SK)
3.B6. hodŠkSKX1odpadá(SK)
7. hodŠkSKX1odpadá(SK)
3.TA4. hodŠJŠJ21(319)suplujeZádrapová Lenka(SK)
5. hodMA(218)suplujeHolzer Miloš(KU)
7.MA2. hodŠJŠJ(319)suplujeMáslová Renata(SK)
6. hodŠkSKX1odpadá(SK)
6. hodŠKNSKN1odpadá(SK)
7. hodŠkSKX1odpadá(SK)
7. hodŠKNSKN1odpadá(SK)