Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 29.5.2017
Nepřítomné třídy01234567891011
3.BExkExkExkExkExkExkExkExkExkExkExkExk
4.AUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvol
4.BUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvol
8.OAUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvol
8.OBUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvolUvol
Nepřítomní učitelé01234567891011
Hájek Jiří--ŠT-..-......---
Máslová Renata-TR
Plevová Jana-CNHD....VK------
Rumpelová IvanaMKMK-----
Místnosti mimo provoz01234567891011
257jinýjinýjiný
Změny v rozvrzích učitelů:
Alánová Milana3. hododpadáMA8.OA
4. hododpadáMA4.A
6. hododpadáSMA8.OB (MA41)+
7. hododpadáSMA8.OB (MA41)+
Crhonková Jitka1. hodsupl. (PV)ČJ2.B (P1)(160)
1. hododpadáAJ4.A (AJ11)
2. hododpadáAJ8.OB (AJ12)+
Hrdinová Alena1. hododpadáNJ3.B (NJ2)+
2. hodsupl. (PV)ČJ2.B (P2)(160)
3. hododpadáNJ4.A (NJ11)
Hájek Jiří0.-11. hod Pedagogický dohled
Klement Petr6. hododpadáBi3.B (BI2)
7. hododpadáBi3.B (BI2)
Klement Václav6. hododpadáSFYN4.A (FYN1)+
7. hododpadáSFYN4.A (FYN1)+
Kolčářová Jana2. hododpadáDE3.B
3. hododpadáČJ8.OB
Kudlička Petr7. hodzměna ZE7.MB(IN2)
Mikulka Radek2. hododpadáČJ4.A
Mačíková Miloslava2. hododpadáAJ8.OB (AJ13)
4. hododpadáRJ8.OB (RJ21)+
5. hodStudovna+dvůr
6. hodsupl. (RU)AJ1.B (AJ12)(359)
6. hododpadáAk4.A (AK43)+
7. hododpadáAk4.A (AK43)+
Minářová Lada1. hododpadáČJ8.OA
2. hododpadáČJ4.B
Nedomová Petra3. hododpadáAJ4.B (AJ11)
Orság Jaroslav1. hododpadáMA4.B
Pavlíková Jana3. hododpadáFJ4.A (FJ11)
4. hododpadáFJ8.OB (FJ21)+
Plevová Jana0., 6.-11. hod Pedagogický dohled
1.-5. hod Pedagogický doheld
Skálová Klára1. hododpadáŠJ3.B (ŠJ)+
4. hododpadáŠJ8.OB (ŠJ21)+
Šustek Zdeněk1. hododpadáMA8.OB
2. hodsupl. (HJ)FY1.A(257)
Tonkovičová Monika1. hododpadáAJ4.A (AJ12)
2. hododpadáAJ8.OA (AJ11)
3. hododpadáAJ4.B (AJ12)
Tvrďoch Lukáš2. hodspojeno (MS)ČJ1.PA (P2)(120)
Vejmolová Alena1. hododpadáNJ3.B (NJ1)+
Vrbacká Gabriela4. hododpadáNJ8.OB (NJ21)+
5. hodsupl. (PV)SV3.A(160)
Vlčková Eva1. hododpadáRJ3.B (RJ)+
Vybíralová Iva7. hodzměna FY2.SA(258)
Zedníková Olga6. hododpadáSVS8.OB (SV41)+
7. hododpadáSVS8.OB (SV41)+
Zádrapová Lenka6. hododpadáSBi8.OB (BI41)+
7. hododpadáSBi8.OB (BI41)+
Změny v rozvrzích tříd:
1.A2. hodFY(257)suplujeŠustek Zdeněk(HJ)
1.B6. hodAJAJ12(359)suplujeMačíková Miloslava(RU)
1.PA2. hodČJP2(120)spojíTvrďoch Lukáš(MS)
2.B1. hodČJP1(160)suplujeCrhonková Jitka(PV)
2. hodČJP2(160)suplujeHrdinová Alena(PV)
8. hodFYodpadá(HJ)
2.SA7. hodFY(258)změnaVybíralová Iva
3.A5. hodSV(160)suplujeVrbacká Gabriela(PV)
3.B0.-11. hod Exkurze
4.A0.-11. hod uvolnění
4.B0.-11. hod uvolnění
7.MB7. hodZE(IN2)změnaKudlička Petr
8.OA0.-11. hod uvolnění
8.OB0.-11. hod uvolnění
Pedagogický dohled u třídy:
3.B, 0.-11.hod - Hájek Jiří, Plevová Jana

Zpracováno v systému Bakaláři.