Plán akcí 1.4.2018 - 30.4.2018

  • 1.4.
    Neděle
  • 2.4.
    Pondělí
    Velikonoční pondělí
  • 3.4.
    Úterý
    Asociace zdr. škol
    MŠMT, Praha
    Praktikum 2.A
    Krásensko
  • 4.4.
    Středa
    Krajské kolo OJČ
    I. kategorie SVČ Lužánky, Brno odp.: DB
    Red Hat Brno
    exkurze vybraných studentů
    Okresní kolo FO
    vybraní studenti T, K odp.: VY
    Praktikum 2.A
    Krásensko
    Nedemokratické režimy
    08:00 - 08:45 přednáška, prof. J. Holzer FSS MU Brno pro studenty PEK a PGE odp.: PV
    Horečka sobotní noci
    17:30 - 22:30 divadelní představení Městské divadlo Brno přihlášení studenti odp.: ZE, DB
  • 5.4.
    Čtvrtek
    Krajské kolo OJČ
    II. kategorie SVČ Lužánky, Brno odp.: MN doprovod: MB
    Praktikum 2.A
    Krásensko
    Schůzka výboru oslav GYM 120
    07:30 místnost 215 odp.: VŽ
    Informace k tanečním
    08:00 odp.: VŽ
    Kulatý stůl
    11:00 PdF MU Brno
  • 6.4.
    Pátek
    Krajské kolo BiO
    Kategorie B, Brno Odp. HÁ
    Testování žáků PISA 2018
    08:00 - 11:25 výběr 1.A odp.: ŠT
    Porada zadavatelů PZ a MZ
    14:05 odp. ČE, VŽ
  • 7.4.
    Sobota
  • 8.4.
    Neděle
  • 9.4.
    Pondělí
    Zeměpisné praktikum
    9. - 13. 4., Kaprálův mlýn odp.: KU
    Pythagoriáda
    08:00 - 09:35 vybraní studenti P - T odp.: ŠV
    Rodilý mluvčí Fr. konverzace
    12:25 - 14:00 odp.: KŠ
  • 10.4.
    Úterý
    Exkurze do Vídně Nj+VV
    vybraní žáci GYM odp.: VE, HF
    Studijní volno před PP ČJ
    Kontrolní den
    09:30 rekonstrukce školy odp.: KM, LV, VŽ
  • 11.4.
    Středa
    Zkrácená výuka
    08:00 - 11:25 z důvodu maturitních zkoušek bude výuka ukončena po 4.VH
    MZ ČJ PP
    12:00
  • 12.4.
    Čtvrtek
    Exkurze Brno
    Antropos, J. G. Mendel - muzeum odp.: ZP, HÁ, HE
    Přijímací zkoušky
    čtyřleté obory 1. termín
    O myších a lidech
    16:30 - 21:00 divadelní představení Městské divadlo Brno přihlášení studenti odp.: DB, BD
  • 13.4.
    Pátek
    Přijímací zkoušky
    osmiletá gymnázia 1. termín
  • 14.4.
    Sobota
    Návštěva EP ve Štrasburku
    vybraní žáci odp.: KM, HN
  • 15.4.
    Neděle
  • 16.4.
    Pondělí
    Přijímací zkoušky
    čtyřleté obory 2. termín
    Exkurze Praha
    16. - 17. 4. odp.: PV, KL
    Návštěva EP ve Štrasburku
    vybraní žáci odp.: KM, HN
    Juniorský maraton
    08:00 - 15:00 Brno vybraní žáci odp.: KŠ
  • 17.4.
    Úterý
    Přijímací zkoušky
    osmiletá gymnázia 2. termín
    Okresní kolo MO
    účast: vybraní žáci PA-TA odp.: KU
    Okresní kolo ZŠ v odbíjené
    08:00 hoši odp.: HE
    Purple Comet! Math Meet
    09:50 - 11:25 týmová online soutěž přihlášení žáci odp.: OG
  • 18.4.
    Středa
    Rodilý mluvčí v AJ
    závěrečný projekt odp.: ME
    Krajské kolo CHO
    08:00 - 15:30 Místo konání fakulta VUT Brno
  • 19.4.
    Čtvrtek
    "Ruku v ruce"
    08:50 - 11:25 projekt s KKD odp.: ŠV
  • 20.4.
    Pátek
    Netradiční hry v TV
    seminář Brno
    Pedagogická rada
    14:05
  • 21.4.
    Sobota
  • 22.4.
    Neděle
  • 23.4.
    Pondělí
    Studijní volno
    4. roč. a O
    Okresní kolo BIO
    08:00 - 09:00 Maják Vyškov účast: Hudec, T.A odp.: KL
    S Francouzem ve venkovní kuchyni
    08:00 - 14:00 vybraní žáci, Brno odp.: KŠ, BE
    FCE zkouška nanečisto
    14:10 - 16:30 vybraní žáci odp.: ND
  • 24.4.
    Úterý
    Studijní volno
    4. roč. a O
    Kontrolní den
    10:00 rekonstrukce školy odp.: KM, VŽ, LV
    M-dílna
    11:00 - 18:30 Brno, účast OG, WE, OR
    Vědecká rada
    13:00 MU Brno
    Třídní schůzky
    16:00 - 17:30
  • 25.4.
    Středa
    Studijní volno
    4. roč. a O
    Krajské kolo FO
    07:00 - 15:00 Brno, kategorie D účast: K. Štofková odp.: AL
    Nová podoba PSP
    08:00 - 15:00 školení CH, Olomouc
    Jednání na OŠ
    11:00 JmK Brno
    Tajný deník Adriana Molea
    17:30 - 22:00 divadelní představení Divadlo na Orlí, Brno studenti S.A, T.A odp.: DB, TR
  • 26.4.
    Čtvrtek
    Můžeš to změnit
    08:00 - 16:00 finále soutěže v Brně přihlášení studenti z X.A a M.A odp.: PV
    Slavkovské memento
    08:00 vyhodnocení soutěže nominovaní žáci Slavkov, odp.: TR
    Nácvik mat. losování
    12:25 - 13:10 odp.: HJ, ČE
    Nácvik mat. losování
    13:15 - 14:00 odp.: HJ, ČE
  • 27.4.
    Pátek
    FCE zkouška nanečisto
    09:00 - 14:00 ústní část vybraní studenti odp.: ND
    Inspirace pro zkvalitnění výuky
    09:00 - 15:00 školení Brno
    Pan Kaplan má stále třídu rád
    10:00 - 12:00 divadelní představení BD Vyškov 1. - 3. roč., Q-M odp.: MN
  • 28.4.
    Sobota
  • 29.4.
    Neděle
  • 30.4.
    Pondělí

Toto bude nahrazeno šablonou id="actionTemplate"