Novinky Moodle

Studijní pobyty v zahraničí

 
Picture of H Č
Studijní pobyty v zahraničí
by H Č - Tuesday, 6 October 2015, 8:26 AM
 

Společnost AFS nabízí studium v zahraničí pro středoškolské studenty ve věku 15-18 let.  Stejně jako zahraniční studenti, kteří byli u nás, máte možnost vycestovat na dobu tří, pěti nebo deseti měsíců do zemí Latinské Ameriky, Evropy, Asie nebo Severní Ameriky a zažít tak středoškolský program v zahraničí i život v místních hostitelských rodinách. Kompletní nabídku naleznete zde.

Pro školní rok 2016/17 nabízí AFS 11 stipendijních příležitostí, od Německa, přes Dánsko, Itálii až po Argentinu. Zájemce o stipendia čeká koncem listopadu v Praze výběrové řízení sestávající z kulturně politického rozhledu s důrazem na vybranou zemi, testu jazykových schopností a motivačního pohovoru.

Pro přihlášení se na programy bez stipendia budou zájemci vyplňovat přihlášku a absolvovat motivační pohovor v místě bydliště. 

Ti, kteří chtějí mít jistotu správné volby a zjistit na vlastní kůži, co AFS program obnáší se mohou přihlásit  na Startér, víkend s dobrovolníky a absolventy programů. Víkend plný workshopů a aktivit zaměřených na mezikulturní zkušenost zodpoví otázky zájemců a pomůže v rozhodování, do které země se na zkušenou vydat a jestli vůbec.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Terezu Strmiskovou tereza.strmiskova@afs.org, tel: 222 317 138, mob: 728 994 908.